Skip to content

Balustrady szklane na balkonie

Balustrada szklana zamontowana na balknie przy użyciu rotul dystansowych. Szkło bezpieczne optiwhite, a do tego nakładana, stalowa poręcz w połysku. 

Podoba Ci się ta realizacja? Zalajkuj!

Balustrady szklane na balkonie – nowoczesny design i bezpieczeństwo

Balustrada szklana to jeden z najbardziej stylowych i funkcjonalnych elementów architektury nowoczesnego domu. Prezentujemy balustrady szklane na balkonie, które pozwolą Ci w pełni cieszyć się pięknem otoczenia, jednocześnie zapewniając pełne bezpieczeństwo Twoim bliskim. Nasze balustrady szklane są montowane przy użyciu rotul dystansowych, co zapewnia trwałość i stabilność konstrukcji. Szkło, z którego wykonane są nasze balustrady, to szkło bezpieczne optiwhite, co oznacza, że jest ono wyjątkowo przezroczyste i odporna na uderzenia. Dodatkowo, na balustradzie zamontowana jest stalowa poręcz w połysku, która nie tylko nadaje konstrukcji eleganckiego wyglądu, ale także pełni funkcję dodatkowego elementu bezpieczeństwa. Nasze balustrady szklane to doskonała propozycja dla osób ceniących sobie design i wygodę użytkowania. Wybierz nasze balustrady szklane na balkon i ciesz się bezpieczeństwem oraz pięknem swojego otoczenia!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od Pn-Pt 9-15

Warszawa+100km

Po podaniu swoich danych skontaktujemy się z Tobą. Stworzymy i wyślemy atrakcyjną dla Ciebie ofertę.

Uzupełnienie powyższych pól stanowi zgodę na otrzymywanie od R24 z siedzibą Warszawie newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące oferty firmy. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie tej zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Rezerwacja krótkiego spotkania

Zarezerwuj krótkie spotkanie z naszym przedstawicielem.
Nie zajmiemy Ci więcej niż 8 minut.

Przywieziemy wzorniki.
Powiesz nam czego potrzebujesz.

Po spotkaniu przygotujemy i wyślemy na @ specjalnie przygotowaną dla Ciebie OFERTĘ

Uzupełnienie powyższych pól stanowi zgodę na otrzymanie od R24 z siedzibą Warszawie oferty dotyczącej zamówienia. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie tej zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.