Skip to content

Szklane Balustrady Balkonowe

Balustrady szklane balkonowe

Doskonały pomysł na rewitalizację balkonu 

Nowoczesny balkon ze szklanymi balustradami, z którego roztacza się wspaniały widok na okolice.

Szklane balustrady balkonowe – trwałe, designerskie i bezpieczne.

Jeśli szukasz trwałej, designerskiej i bezpiecznej balustrady balkonowej, rozważ szklane balustrady balkonowe. Balustrady szklane to świetny sposób na ożywienie balkonu i dodanie funkcjonalności i piękna do Twojej przestrzeni.

Większość balustrad szklanych wykonana jest ze szkła laminowanego i hartowanego (VSG ESG), dzięki czemu są bezpieczne w stosowaniu jako materiał konstrukcyjny. To także doskonały wybór na małe balkony, ponieważ zwiększają bezpieczeństwo i komfort, zwłaszcza jeśli masz małe dzieci.

Na zdjęciach widać balustradę szklaną wykonaną na szkle antisol, zamontowaną na spigotach do podłoża. Co ważne- konstrukcja balkonu w tym wypadku jest odpowiednio przygotowana!

Balustrady balkonowe, barierki na taras szklane

Przygotowanie balkonu do montażu balustrady szklanej – kolejne warstwy

W zależności od wybranego sposobu montażu balustrady szklanej balkon przygotowuje się na różne sposoby. W tym wypadku podamy przykład montażu balustrady szklanej przy użyciu spigotów na balkonie z odpływem do środka płyty balkonowej.

Wieniec żelbetowy, izolacja płynna, murek z cegły, wywinięta na niego izolacja z odpływem w płycie, na izolacji zainstalowane płyty granitowe. Taką balustradę instalujemy za pomocą szpilek montażowych do kotwionych do wieńca żelbetowego.

 

Balustrady balkonowe ze szkła –Warszawa

Z czego balustrada balkonowa?

Projektanci zwykle wybierają materiał na balustradę balkonu, który uzupełnia projekt balkonu. Szklane balustrady doskonale kontrastują z estetyką i tworzą osłonę przed wiatrem, czyniąc balkon bardziej komfortowym w użytkowaniu. Szkło jest również trwałym materiałem, dzięki któremu Twój balkon przetrwa wiele lat bez konieczności naprawy.

Balustrady szklane balkonowe, tarasowe

Czy balustrady szklane na balkonie są bezpieczne?

Balustrady szklane na balkonach są bezpieczne, jeśli są prawidłowo zamontowane i zastosowano odpowiedni rodzaj szkła. Szczególny nacisk należy położyć na prawidłowy montaż i dobór odpowiedniego rodzaju szkła, aby balkon był bezpieczny w użytkowaniu.

Balustrady Balkonowe ze Szkla

Utrzymanie czystości na balkonie ze szklaną balustradą

Wreszcie, utrzymanie czystości na balkonie jest łatwiejsze dzięki szklanym balustradom, które zapobiegają przedostawaniu się kurzu i są łatwe w utrzymaniu czystości. Dodatkowo balkony ze szklanymi balustradami świetnie nadają się do uprawy kwiatów i roślin.

Jeśli zastanawiasz się nad szklaną balustradą balkonową, upewnij się, że Twój balkon jest odpowiednio przygotowany do montażu. Proces montażu różni się w zależności od sposobu montażu oraz konstrukcji balkonu. Dobrze zaprojektowana i konserwowana balustrada jest niezbędna do bezpiecznego i przyjemnego użytkowania każdego balkonu.

Balustrady Balkonowe Szklane
Balustrady Balkonowe Szklane - Rooji.pl
Balustrady Balkonowe Szklane
Balustrady Balkonowe Szklane Szklo Antisol

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od Pn-Sob 9-20

Warszawa+100km

Po podaniu swoich danych skontaktujemy się z Tobą. Stworzymy i wyślemy atrakcyjną dla Ciebie ofertę.

Uzupełnienie powyższych pól stanowi zgodę na otrzymywanie od R24 z siedzibą Warszawie newslettera zawierającego treści marketingowe dotyczące oferty firmy. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie tej zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Rezerwacja krótkiego spotkania

Zarezerwuj krótkie spotkanie z naszym przedstawicielem.
Nie zajmiemy Ci więcej niż 8 minut.

Przywieziemy wzorniki.
Powiesz nam czego potrzebujesz.

Po spotkaniu przygotujemy i wyślemy na @ specjalnie przygotowaną dla Ciebie OFERTĘ

Uzupełnienie powyższych pól stanowi zgodę na otrzymanie od R24 z siedzibą Warszawie oferty dotyczącej zamówienia. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie tej zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.